13. 04. 2011 | P. Božek | 2810x | 0

Závody, tréninkZávody

Termín "Vokolo príglu 2011" stanoven

Termín

Text: Triexpert team

Termín "TRIEXPERT Vokolo príglu 2011" stanoven…

Organizační tým běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady se po bedlivém zvážení proběhnuvšího prvního ročníku, debatě s účastníky závodu a konzultaci s hlavními partnery rozhodl, že druhý ročník "TRIEXPERT Vokolo príglu" se uskuteční v sobotu 8. 10. 2011.

Vokolo Priglu 2010 foto Lubomír Stehlik RovnostChtěli bychom držet termín a tradici běhu vždy druhou říjnovou sobotu. Ve stejném termínu se uskutečnil první ročník, který přitáhl na start na české poměry velmi slušných 927 závodníků a zapsal se do povědomí širší veřejnosti.

Premiérový ročník běžeckého klání kolem "Brněnského móře" se stal na vyhlášení nejlepšího sportovce města Brna sedmou nejlepší sportovní událostí města Brna uplynulého roku. Pro nadcházející ročník převzal nad jeho konáním záštitu primátor města Brna pan Bc. Roman Onderka, MBA.

V současné době připravujeme druhý ročník, vyhodnocujeme, co se při prvním ročníku povedlo a co nikoli, inspirujeme se zpětnou vazbou účastníků i tradičními závody doma i v zahraničí, jednáme se sponzory apod.

Pevně věříme a uděláme vše pro to, abychom připravili opět krásnou sportovní akci a přilákali na start ještě více účastníků než loni.

Další informace na http://www.vokolopriglu.cz/

ředitel závodu Petr Božek

Přidat komentářKomentáře (0)


Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.