Inzerce

Vážení zájemci o inzerci,

zpravodajský běžecký portál www.bezeckysvet.cz  disponuje reklamním systémem, který umožňuje libovolné nastavení zobrazování reklamního sdělení dle individuálních požadavků klienta (imprese, časové období, kontextová reklama a další).

Vzhledem k tomu, že webový portál je zcela novým projektem a byl oficiálně spuštěn v květnu 2011, nelze předem garantovat počet jednotlivých impresí (zobrazení) konkrétní reklamní plochy v daném časovém úseku. Provozovatel webu proto přistoupil pro rok 2011 k jednoduchému reklamnímu modelu, který bude modifikován a upraven pro rok 2012 dle počtu návštěvníků, inzerentů, jejich požadavků a získaných zkušeností.

Na vyžádání Vám představíme reklamní vyžití v rámci běžeckého zpravodajského webu- reklamní prostředky a balíčky. V letošním roce není stanoven oficiální ceník, ceny jsou zavádějící a smluvní. Lze zakoupit reklamní balíček, případně tento modifikovat či se domluvit na individuálním plnění.

Těšíme se na spolupráci
Běžecký svět

Základní principy reklamy na www.bezeckysvet.cz

  • vítáme dlouhodobou spolupráci (zpětná vazba pro inzerenty- reporty)
  • nejsme příznivci agresivní a rušivé reklamy, upřednostňujeme myšlenku a vizuální efektivitu
  • vyjdeme Vám maximálně vstříc ke splnění Vašich individuálních přání (pozice reklamy, vázanost reklamy na dané rubriky, články apod.)
  • preferujeme inzerenty spjaté s aktivním životním stylem (přínosné informace pro cílovou skupinu čtenářů - běžce různých věkových a výkonnostních skupin)

INZERCE - Kontaktní údaje

E-mail: inzerce@bezeckysvet.cz
Odpovědné osoby: Petr Božek, Mob.:  +420 724 870 607
Linda Zdražilová, Mob.:  +420 725 778 266